Způsoby doručení:


Vyberte si pro Vás nejlepší možnost, jak převzít zakoupené zboží.


 • Osobný odber Bratislava

  Ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame na našej centrále v Bratislave, kde Vám bude tovar vydaný zdarma, tzn. bez poplatkov za prepravné či dobierku. Naša adresa je PENTA SK s.r.o., Stará Ivanská cesta 1/C, Bratislava. Odber je možné v čase našich otváracích hodín Po – Pi 8-30 – 18.00. tu.


 • Osobný odber Košice

Prepravné 1,80 EUR s DPH. Pri nákupe nad 110EUR bez DPH Vám neúčtujeme prepravné.​

Ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame na našom odbernem mieste v Košiciach, kde Vám bude tovar vydaný. Odber je možné v čase našich otváracích hodín Po – Pi 8-30 – 18.00. tu.


 • Prepravná služba DHL


Prepravné 4,80 EUR s DPH, dobierkové 1,80 EUR s DPH. Pri nákupe nad 110EUR bez DPH Vám neúčtujeme prepravné.

Pri všetkých dodávkach (faktúra) objednaného tovaru nad 396 EUR s DPH hradí dopravné náklady v rámci Slovenskej republiky spoločnosť PENTA SK s.r.o.. Pri ostatných dodávkach je účtované dopravné vo výške 4,80 EUR s DPH za jednotlivú dodávku (faktúru). Prepravná služba doručí tovar až do sídla uvedeného na objednávke do 24 hodín od objednávky, ktorá bude prijatá do nášho systému do 13.00h, po celom území Slovenskej republiky. Objednávka, ktorá bude prijatá do nášho systému po 13.00h, bude expedovaná až nasledujúci pracovný deň. Centrála Strakonice využíva prepravné služby spoločnosti PPL po celom území Českej republiky a na území Slovenskej republiky preberá zásielky pre Slovenských zákazníkov spoločnosť DHL. Na stránke spoločnosti DHL  www.dhl.sk. môžete sledovať podľa čísla balíka, kde sa práve nachádza Vaša zásielka avšak informácie Vám poskytnú aj telefonicky na č. 18 811. formuláre pre sledovanie zásielky.


 • GEBRÜDER WEISS - NADROZMERNÉ PREPRAVY

Obvyklé prepravné 19,90 EUR s DPH (pri zákazkách do 75kg), dobierka 2,50 EUR s DPH.

Službou GEBRÜDER WEISS doručujeme prevažne biele elektro a objemné zásielky od 30 kg po celej SR obvykle do 24 hodín, pokiaľ bola objednávka expedovaná do 17.00 hodín. Touto službou doručujeme ľahko manipulovateľné kusové i viac kusové zásielky a palety. Zásielky sú doručované cez pracovné dni v dobe 8:00 - 17:00 hodín. Obvyklá cena prepravného sa vzťahuje na zásielky do 75 kg a rozmerov š. 200 cm v. 200 cm, d. 300 cm a vzťahuje sa na doručenie za prvé uzamykateľné dvere. Očakáva sa primeraná pomoc s vykládkou zásielok. Približne 30 minút pred doručením zásielky Vás bude telefonicky kontaktovať vodič prepravcu.  Za príplatok je možné doobjednať nasledujúce služby:

- Doručenie do bytu s fyzickou pomocou odberateľa:  - zásielka do 30 kg - cena kus 6,76 EUR s DPH
                                                                                        - zásielka do 50 kg - cena kus 10,76 EUR s DPH
                                                                                        - zásielka do 75 kg - cena kus 15,96 EUR s DPH
                                                                                        - zásielka do 150 kg - cena kus 22,76EUR s DPH
- Zvoz a likvidácia starej bielej techniky. Cena za kus 15,96 EUR s DPH
- Termínová vykládka / okno 9-12, 12-14 nebo 14-17 hodín /. Cena kus 7,96 EUR s DPH

Pokiaľ potrebujete bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete  podľa čísla zásielky vyhľadať svoju zásielku prostredníctvom formulára pre sledovanie zásielky alebo získať viac informácií na telefónnej linke prepravcu 2 3306 6670 nebo 2 3306 6660

Všetky dodacie podmienky platia za predpokladu, že náš obchodný partner, nemá voči spoločnosti PENTA SK s.r.o. žiadne záväzky, po dohodnutej dobe splatnosti.

Súčasťou zásielky môže byť aj nepotvrdený záručný list, ktorý vám radi potvrdíme na našich predajniach alebo po zaslaní poštou. Ak záručný list u tovaru nie je, ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra. Faktúra (daňový doklad) je vždy súčasťou dodávky.

 
   
   
   
   
   
   

   

   
   
  Porovnať - 0 ks
   
   

   

   

   

    Kód Názov produktu Vaša cena    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Naposledy navštívené

   
   
   
   

   

   
      Kód Názov produktu Vaša cena  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  + 421 917 681 263Po-Pá  8:30-17:00
   
  Košík
  0 položiek
   
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Prihlásenie
   
    Registrácia   Nové heslo
   
   

  Dodávateľ Penta CZ s.r.o.

  Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.